samsung

Samsung Kalkan

Samsung Kalkan Bayi - Kalkan Samsung Alışveriş Mağazası

Samsung Kalkan Bayi

Samsung Kalkan; Fethiye olarak Kalkan’a Samsung ürünlerini uygun fiyatlarla satmaktayız. Samsung Fethiye Yetkili Servisimiz Kalkan’a samsung ürünlerini ücretsiz montaj ve nakliye hizmetiyle evlerinize kadar getirmektedir. Satış sonrası arızalarınıza yine Samsung Fethiye Yetkili Servisimiz bakmaktadır.

WordPress Web Tasarım

Profesyonel wordpress web tasarım projeleriniz A’dan Z’ye iş planı çıkartılarak yapılır. Dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Hosting

WordPress hosting arıyorsanız wordpress hosting hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. WordPress hosting 2019 planlarımıza göz atabilirsiniz.

444 77 11 Samsung Türkiye Müşteri Hizmetlerinden kayıt açtırdıktan sonra kayıt numaranız ile 0252 614 39 31’i arayarak servis veya kurulum talebinde bulunabilirsiniz. Samsung Kalkan bayi hizmetlerinden yararlabilirsiniz. Kalkan web tasarımı yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalkan villa kiralama işleri için web tasarım ve seo hizmeti vermekteyiz. 

Kalkan Samsung Bayisi

Samsung Mağazalarından, internetten veya teknoloji marketlerinden(teknosa, vatan, evkur, kipa) samsung buzdolabı, samsung çamaşır, samsung tv veya samsung klima aldınız. Samsung ürünü Kalkan’a kurdurmak için şu adımları izliyorsunuz. Önce 444 77 11 Samsung Türkiye Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezini arayıp kayıt açtırıyorsunuz. Kaydınızı açtırdıktan sonra bağlı olduğunuz Samsung Fethiye servisi 0252 614 39 31 den arayıp kurulum için randevulaşabilirsiniz. Kalkan firma rehberimize firmanızı ücretsiz ekleyip reklamınızı yapabilirsiniz.

Samsung Kalkan Mağazası

Kalkan beldesi Antalya ili Kaş ilçesi sınırları içerisinde kıyıları ile meşhur güzel bir kıyı bölgesidir. Kaş ile Fethiye arası 80 km dir. Fethiye’den Kalkan’a yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Samsung Kalkan Yetkili Servisi

Samsung Mağazalarından, internetten veya teknoloji marketlerinden(teknosa, vatan, evkur, kipa) samsung buzdolabı, samsung çamaşır, samsung tv veya samsung klima aldınız. Satın aldığınız samsung ürününde arıza çıktı. Samsung servisi çağırmanız gerekiyor. Samsung yetkili servisi çağırabilmek için şu adımları uyguluyorsunuz.

  • 444 77 11 Samsung Türkiye Teknik Destek Çağrı Merkezini arıyoruz.
  •  İlgili birimin kodunu tuşluyoruz. (örn: Cep Telefonları için 1’i
  • Elektronik  ve Beyaz Eşya Servis Kurulum Talepleri için 2’yi (Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Ankastre Fırın, Ankastre Ocak, Ankastre Davlumbaz Mikrodalgalar, Elektrikli Süpürgeler vb.)
  • Televizyon ve Ses sistemleri için 3’ü
  • Beyaz Eşya teknik servis problemleri ve Samsung yetkili servis talebinde bulunmak için 4’ü  

Sizi Samsung Müşteri Hizmetleri Çağrı merkezinden bay/bayan a aktarıyor. Talebinizi iletip kaydınızı açtıktan sonra bağlı bulunduğunuz bölgenin Samsung Yetkili Servisi gelip arıza ve sorunlarınızı gideriyor. Dilerseniz (0242) 848 66 61 den gelecekleri gün ve saati öğrenebilir zamanı verimli kullanabilirsiniz.

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazı da ilginizi çekebilir!

Close
Close
Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz. Saygılar...