samsung

Samsung Göcek

Samsung Göcek Bayi - Göcek Samsung Alışveriş Mağazası

Samsung Göcek Bayi

Samsung Göcek; Fethiye olarak Göcek’e Samsung ürünlerini uygun fiyatlarla satmaktayız. Samsung Fethiye Yetkili Servisimiz Göceğe samsung ürünlerini ücretsiz montaj ve nakliye hizmetiyle evlerinize kadar getirmektedir. Satış sonrası arızalarınıza yine Samsung Fethiye Yetkili Servisimiz bakmaktadır.

WordPress Hosting

WordPress hosting arıyorsanız wordpress hosting hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. WordPress hosting 2019 planlarımıza göz atabilirsiniz.

WordPress Web Tasarım

Profesyonel wordpress web tasarım projelerinizi  hayata geçirmekteyiz.  Ayrıca Göcek web tasarım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

444 77 11 Samsung Türkiye Müşteri Hizmetlerinden kayıt açtırdıktan sonra kayıt numaranız ile 0252 614 39 31’i arayarak servis veya kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

Göcek Samsung Bayisi

Samsung Mağazalarından, internetten veya teknoloji marketlerinden(teknosa, vatan, evkur, kipa) samsung buzdolabı, samsung çamaşır, samsung tv veya samsung klima aldınız. Samsung ürünü Göcek’e kurdurmak için şu adımları izliyorsunuz. Önce 444 77 11 Samsung Türkiye Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezini arayıp kayıt açtırıyorsunuz. Kaydınızı açtırdıktan sonra bağlı olduğunuz Samsung Fethiye servisi 0252 614 39 31 den arayıp kurulum için randevulaşabilirsiniz. Samsung Göcek Bayi bilgilerine burdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Göcek Mağazası

Göcek Muğla ili Fethiye ilçesi sınırları içerisinde koyları ile meşhur şirin bir kıyı bölgesidir. Göcek ile Fethiye arası 27 km dir. Fethiye’den göcek yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir.

Samsung Göcek Yetkili Servisi

Samsung Mağazalarından, internetten veya teknoloji marketlerinden(teknosa, vatan, evkur, kipa) samsung buzdolabı, samsung çamaşır, samsung tv veya samsung klima aldınız. Satın aldığınız samsung ürününde arıza çıktı. Samsung servisi çağırmanız gerekiyor. Samsung yetkili servisi çağırabilmek için şu adımları uyguluyorsunuz.

  • 444 77 11 Samsung Türkiye Teknik Destek Çağrı Merkezini arıyoruz.
  •  İlgili birimin kodunu tuşluyoruz. (örn: Cep Telefonları için 1’i
  • Elektronik  ve Beyaz Eşya Servis Kurulum Talepleri için 2’yi (Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Ankastre Fırın, Ankastre Ocak, Ankastre Davlumbaz Mikrodalgalar, Elektrikli Süpürgeler vb.)
  • Televizyon ve Ses sistemleri için 3’ü
  • Beyaz Eşya teknik servis problemleri ve Samsung yetkili servis talebinde bulunmak için 4’ü  

Sizi Samsung Müşteri Hizmetleri Çağrı merkezinden bay/bayan a aktarıyor. Talebinizi iletip kaydınızı açtıktan sonra bağlı bulunduğunuz bölgenin Samsung Yetkili Servisi gelip arıza ve sorunlarınızı gideriyor. Dilerseniz 0252 614 39 31 den gelecekleri gün ve saati öğrenebilir zamanı verimli kullanabilirsiniz. Samsung ürünleri ile ilgili danışmak istediğiniz bir konu olursa (0252) 614 14 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazı da ilginizi çekebilir!

Close
Close
Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz. Saygılar...