Sık Sorulan Sorular

Samsung dolabım soğutmuyor ne yapmalıyım?

Samsung Buzdolabım Arızalandı Ne Yapmalıyım?

Fethiye Samsung Buzdolabı Arıza Bildirme

Yeni aldığınız Samsung buzdolabı soğutmuyor veya uzun süredir sorunsuz bir şekilde çalışan samsung buzdolabınız çalışmıyor? ne yapacağız? Endişelenmeyin. Öncelikle telefonunuzu elinize alın ve 444 77 11 Samsung Yetkili Servis çağrı merkezini arayıp beyaz eşya bölümüne bağlanın.

Samsung Fethiye Buzdolabı Arıza Kaydı Oluşturma

Ardından sistem sizi müşteri hizmetleri yetkilisine bağlayacak. Samsung Yetkili Servis Müşteri Hizmetleri yetkilisine probleminizi anlatın. Sonra müşteri hizmetlerindeki bayan veya beyefendi size servis talep kaydı açacak.

Samsung Yetkili Servis Merkezine açılan bu talep kaydı size en yakın samsung yetkili servise bildirilir. Servis iş yoğunluğu ve mesai saatleri göz önüne alınarak ortalama 24 ila 72 saat içinde size geri dönüş sağlar.

Samsung Fethiye Yetkili Servis Telefonu

Eğer Muğla sınırları içerisinde yaşıyorsanız 444 77 11 Samsung Yetkili Servis Merkezine arıza talep kaydını açtıktan sonra cep telefonunuzdan 0252 614 39 31 numaralı Samsung Fethiye Yetkili Servis telefonundan veya telefonunuzdan 614 39 31 Fethiye Samsung Yetkili Servis numarasını arayıp arızaya gelecekleri zamanla ilgili planlama yapabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Haberler

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazı da ilginizi çekebilir!

Close
Close
Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz. Saygılar...