Q Led TvTVUHD 4K TVvideolar

Samsung 2018 QLed Tv Modelleri ve Özellikleri

Samsung 2018 Tv Fiyatları ve Modelleri - En Ucuz QLED TV Fiyatları

Samsung'un yeni QLED TV'lerinin üç açısı karanlık odalara yerleştirildi. Soldan bir tanesi arkaya bakar, ortadaki biri sağ tarafta, Ortam Modu açıkken sağa ve sağa en yakın olana bakar.

“… herhangi bir teknolojinin tüketici televizyonunda gördüğümüz en iyi fotoğraflardan biri …”
65Q9FN Nisan 2018

“… bugüne kadar gördüğümüz en iyi 4K yüksek dinamik aralık resmini sunuyor.”
65Q9FN Nisan 7 2018 dayanarak

“… bu televizyon, görsel çekiciliğe sahip bir teknoloji ifadesidir.”
9 Nisan 2018

Son olarak, insanların nasıl yaşadığı için tasarlanmış bir televizyon. Amiral gemimiz QLED TV, en ilgi çekici görüntüleme deneyimimizi yolumuza hiçbir şey katmadan dağıtır. Gözlerin için saf eğlence.

Samsung Kaş Bayi

Kaş bölgesinde QLED Samsung TV satın almak isterseniz kaş samsung bayisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Samsung kaş ürünlerini Samsung Fethiye mağazamızdan alabilirsiniz.

Sevdiğin televizyonda
hiçbir şey yok.

Deneyimden dikkatinizi dağıtan, dağıtan veya geciktiren herhangi bir şeyi kaldırarak, sevdiğiniz TV’yi daha iyi hale getirme arayışı. Efsanevi Samsung görüntü kalitesinden ilham verici bir tarza, içerik bulmanın yaratıcı yollarına; Yeni QLED TV’ler sevdiğiniz TV’yi hiçbir şekilde yoldan gönderir.

Samsung’un 13 yıldır Kuzey Amerika’da # 1 TV markası olarak sıralanması şaşırtıcı değil.

Samsung 2018 yeni QLED TV Hoş Geldiniz Filmi

Bir efsane yapmak

En gelişmiş resim teknolojimiz, gerçek yaşam koşullarında en iyi performansı sunarken, daha temiz tasarım ve daha sezgisel navigasyon sizi tam olarak sevdiğiniz içeriğe ayırır. Ayrıca, yeni Ortam Modu ile, QLED TV’ler düz görülebilir. Eğer televizyon izlemiyorsan, televizyon göremezsin.

Bir efsane yapmak

Dünyayı milyarda ve renklerde görün

Q Color ™

Renk sınırlarını özel bir Kuantum Noktaları, bir milyardan fazla ton ve% 100 renk hacmi² ile itin – hepsi de amiral gemisi QLED TV’lerimiz için ayrılmıştır.

Q Rengi açıklamak için doğal manzara görüntüsü. Sol tarafta, diğer TV’lerde gösterilen renkler% 70’dir. Renkler biraz sıkıcı görünüyor. Ancak sağ tarafta,% 100 renk hacmiyle canlı ve zengin renkleri vurgulayan Samsung QLED TV var.

Herhangi bir zamanda, herhangi bir ışıkta

Q Kontrast

İnanılmaz derin siyahlarla dramatik derinlik ve resim detayını yaşayın. Işıkla kaplanmış bir odada veya ışıksız bir odada izliyorsanız gerçekçi bir resim elde edersiniz.

Q Kontrastını açıklamak için güneş ışığının yandığı Dünya görüntüleri. Samsung QLED TV'nin sağdaki resmi, soldaki diğer TV'lerden daha net görünüyor. Samsung QLED TV ile, Dünya yüzeyinde ve evrendeki yıldızların ayrıntılarını görebilirsiniz.

Gölgelerin ötesine bakın

Q HDR (HDR 10+ ile güçlendirilmiştir)

Q HDR, tüm resim nüanslarını hayata geçirmek için daha geniş bir parlaklık ve kontrast yelpazesi sunmak için uzmanlık ve HDR10 + teknolojisi kombinasyonumuz tarafından yaratıldı. 2018 QLED TV’ler, çarpıcı ayrıntıları ve derinlemesine canlı renkleri ortaya çıkarma gücüne sahiptir.

Q HDR'yi açıklayan Astronot görüntüleri. Samsung QLED TV'nin görüntüsü solda. Ve diğer TV'nin görüntüsü sağda. Samsung QLED TV'ler görüntüsü diğer TV'nin görüntülerinden daha canlı ve daha detaylı görünüyor. Uzay gemisi ve uzay mekânlarının detaylarını görebilirsiniz.

Televizyon izlemek. TV değil.

Tasarım felsefemiz dikkat dağınıklıklarını gizli tutmaktır. Bu yüzden, kabloların dağılmasını ve duvar ile monte edilmiş TV arasındaki boşluğu en aza indirerek sizi rahatsız eden ortak şeyleri ustaca gizledik.

Başka bir şey görmüyorum ™

Televizyon izlemek. Televizyonun değil.
Bir video, oturma odasındaki duvara monte edilmiş Samsung QLED TV’yi göstermektedir. TV’nin altındaki Tek Görünmez Kablodan sonra bir ışık gösterilir. Tek Görünmez Kablo ile TV, alanda mükemmel bir şekilde harmanlanmıştır.

Kaybolan eylem

Ortam Modu

Yeni Ortam Modumuzla, oturma odanızı dekoratif içerikler, faydalı bilgiler, kendi fotoğraflarınız ve hatta arka plan müziği ile yükseltebilirsiniz. Duvardaki TV’yi dekorunuzla mükemmel bir uyum içinde göremezsiniz.

Televizyon izlemek. Televizyonun değil.
Bir video, Ortam Modu için çeşitli seçenekleri gösterir.Deco Modunda, duvardaki QLED TV’deki dağların görüntüsü doğal olarak hareket ediyor. Zaman, gündüzden geceye değiştikçe oda karanlıklaşır.

Bilgi Modunda, QLED TV geçerli konumu ve sıcaklığı gösterir. Zaman, gündüzden geceye değiştikçe ekran kararır.

Tek ihtiyacın olan tek

Samsung OneRemote

Aradığınızı bulmak veya bileşenlerinizi kontrol etmek için başka hokkabazlık yok.
OneRemote, bağlı cihazlarınızı ve içeriğinizi otomatik olarak algılar, tanımlar ve kontrol eder.

Televizyonun önünde bir uzaktan kumandayla masaya oturan bir kadın var. Onun yanında 6 ikonlu genişletilmiş bir uzaktan kumanda görüntüsü. Simgeler, oyun ve DVD oynatıcılar gibi çeşitli cihazlar için uzaktan kumandaların tek bir uzaktan kumandaya entegre edildiğini gösterir.

Evinize hub

Akıllı şeyler

Gerçekten bağlı hayatı yaşayın. SmartThings uygulaması, TV’nizi buzdolabınızdan akıllı telefonunuza kadar geniş bir yelpazede akıllı cihazlara ve cihazlara bağlar. Oda sıcaklıklarını değiştirin, buzdolabında neler olduğunu veya kapıda kim olduğunu görün – hepsi kanepenizin rahatlığında.

Evinize hub

Bixby. TV keyfi için daha zekice bir
yol .

TV’de Bixby

Yeni 2018 QLED TV’nizdeki akıllı ses asistanınız Bixby ile tanışın .
Bixby, içeriği aramak , kanalları çevirmek ve hatta sadece sesinizi kullanarak mevcut hava durumu gibi soruları sormanızı kolaylaştırır . Uzaktan kumandanızdaki veya akıllı telefonunuzdaki
ses tanımayı tıklamanız yeterlidir ve Bixby sizin emrinizdedir.

A Video shows the four sample scenarios for voice command. Simply ask to Samsung QLED TV to answer today’s weather, and show some popular TVs. You can also check up on your baby room while watching TV, and show your photo album on TV as well.

TV screen is put on the wall, and the video started to play in the TV screen. A Video shows the four sample scenarios for voice command. Simply ask today’s weather to Samsung QLED TV Samsung QLED TV will answer to you.
Ne izleyeceğimi bilmiyor musun? Samsung QLED TV’den bazı popüler TV’leri aramalarını isteyin.
TV izlerken bebek odanızı da kontrol edebilirsiniz.
Fotoğraf albümünüzü TV’de gösterin, tam boyutlu resmi görmek için fotoğrafın küçük resmine tıklayın. En iyi anıyı herkesle paylaş.
Bir uzaktan kumandaya kumanda eden kadına sahip bir Thumbnail görüntüsü. Bixby üzerinden cep telefonuna komut atanan bir küçük resim görüntüsü.
Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz. Saygılar...