Gizlilik Sözleşmesi

“https://www.samsungfethiye.com internet üzerinde yayınlanan websitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.”

Alıcı tarafından işbu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile Samsungfethiye.com’a bildirdiği bilgiler Samsungfethiye.com tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz,Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

Samsungfethiye.com bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Samsungfethiye.com kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

https://www.samsungfethiye.com internet adresine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini ve/veya işbu internet sitesindeki bilgileri kullanmanızdan meydana gelen doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi olumlu ve/veya olumsuz, her türlü zarardan her ne ad altında olursa olsun Samsungfethiye.com.com yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Samsungfethiye.com hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman işbu internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan tüm malzeme ve dökümanlar Samsungfethiye.com mülkiyetinde olup, bu malzeme ve dökümanlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve dökümanlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. İşbu internet sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

İşbu internet sitesindeki malzemeler ve dökümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

İşbu internet sitesi Samsungfethiye.com’in yönetiminde bulunmayan başkaca internet sitelerine bağlantı içerebilmekte olup, Samsungfethiye.com işbu bağlantılı internet siteleri ve bu sitelerdeki içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İşbu internet sitesine ilişkin sistemde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve giderilmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanılarca kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan üyelik ve sipariş formlarında v.b. form ve/veya dökümanlarda kişisel ve irtibat bilgileriniz ve ayrıca satın alma formunda mali bilgileriniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen bilgileriniz siparişlerinizi verebilmeniz, işbu internet sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerden faydalabilmeniz, ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz, bunlara ilişkin birkısım durumlarda sizinle irtibata geçebilmemiz ve üçüncü şahısların lojistik hizmetlerini Samsungfethiye.com adına yerine getirmeleri amacıyla kullanılmaktadır.

Samsungfethiye.com müşterilerine daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için müşterilerinin özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda kişisel bilgileri kullanabilir

Samsungfethiye.com tarafından gönderilen emaillar, size sunduğumuz ürünlerde olan kampanyaları bilgilendirmek amaçlı haftada bir kez ve özel günlerde gönderilir. Email veritabanımız müşterilerimizin kayıt sırasında paylaştıkları email veya sitemizde yer alan email listesi kayıt kısmından oluşur. Email veritabanımız sadece https://www.samsungfethiye.com kampanya ve özel gün bilgilendirmesinde kullanılır.

Samsungfethiye.comdan yeni e-posta almak istemediğinizde, https://www.samsungfethiye.com/unsubscribe adresindeki listeden çıkma açıklamalarını takip ederek ya da sizlere gönderdiğimiz e-postaların altında listeden çıkmak için ilgili linki tıklayarak, arzu ettiğiniz zaman mail gönderilerimizden çıkabilirsiniz.

Samsungfethiye.com işbu internet sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, işbu internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

Samsungfethiye.com işbu Gizlilik Sözleşmesi’nin şart ve koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder.

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için samsungfethiye@gmail.com ve info@samsungfethiye.com e-posta adresinden veya 0252-614-14-92 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

ADRES: Has Elektronik Veysel Karagöz Bilal Çumkur Ortaklığı Kesikkapı Mahallesi Çarşı Caddesi No:216/A Fethiye 48300 Muğla

Close
Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyebilirsiniz. Saygılar...